NASZE USŁUGI


Dostępność doradcy

Skorzystaj z bezpiecznego systemu wiadomości, aby skontaktować się z doradcą w celu uzyskania porady na konkretne tematy. Gwarantujemy umówienie się w ciągu 48 godzin na spotkanie z doradcą, który odpowie na wszystkie pytania.

Karty bankowe

Subskrybuj swoje produkty i zarządzaj nimi online z własnej przestrzeni. Wystarczy kilka kliknięć, aby wybrać swoją kartę bankową: Visa Classic, Visa Premier, Gold Mastercard, zmienić limity wpłat i wypłat oraz przejrzeć swoje transakcje.

Stawki

Skorzystaj z wielu bezpłatnych usług do zarządzania swoimi kontami bankowymi online. Szczegóły dotyczące naszych opłat bankowych można znaleźć w cenniku.

Przelewy bankowe

Zarządzaj plakaty z przelewami bankowymi w 100% online. Korzystaj z preferencyjnych kosztów, takich jak bezpłatne przelewy SEPA. Zatwierdzanie sposobu bezpiecznego sposobu korzystania z metody, stosując rozwiązanie wygenerowane przez klucz.


WNIOSEK KREDYTOWY

Aplikuj online, a natychmiast skontaktujemy się z Tobą. Wszystkie nasze oferty kredytowe obejmują kwoty od 3 000 EUR do 40 000 000 EUR przy jednolitej stopie procentowej wynoszącej 2%.

Osobowość docelowa

  mieć ukończone 18 lat.

  Należy mieć dobry charakter, nawet jeśli trzeba wywiązać się z jakiegoś zobowiązania.

 W przypadku niespłacenia pożyczki w terminie określonym w umowie, zostanie wszczęte postępowanie sądowe, któremu towarzyszyć będzie publikacja dowodu tożsamości na wszystkich kanałach informacyjnych naszej agencji. Okres transferu wynosi maksymalnie 48 godzin.

Stopa procentowa

 Roczna stopa procentowa wynosi od 2% do 6% w zależności od wnioskowanej kwoty i okresu spłaty.

 Okres kredytowania nie może przekroczyć 30 lat. Przed rozpoczęciem spłaty kredytu musi upłynąć od 60 (2 miesiące) do 90 (3 miesiące) dni od dnia otrzymania przez kredytobiorcę pełnej kwoty kredytu.

Formularz wniosku kredytowego


Wyślij do nas wiadomość

Wypełnij wszystkie pola formularza i wyślij wiadomość.

GRUPPNORD BANK

GRUPPNORD BANK jest jednym z wiodących w Anglia krajowych banków grupowych świadczących usługi bankowe i finansowe. GRUPPNORD BANK to nowa generacja bankowości internetowej. Proste, mobilne i korzystne - odkryj zupełnie nowe doświadczenia związane z bankowością.

Adress: 20 Altes Sägewerk

PLZ : 66128

Stadt : Dietzenbach

Whastapp : +49 15510 885219

Service: kontakt@eu-gruppnord.com


GRUPPNORD BANK | 2023, wszelkie prawa zastrzeżone.